Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Zephyrus G14 Ryzen 5900hs RTX 3060, 40 GB RAM laptop

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
395
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам Zephyrus G14 Ryzen 5900hs RTX 3060 laptop - 51.000 ден.

Лаптопот е во одлична состојба без ниту една гребнатинка , батерија 90% Користен една година

Specs:
RYZEN 5900HS
40GB RAM
RTX 3060
1 TB NVME
2K IPS 144HZ PANEL

ЦЕНА : 51.000мкд

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.498
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно