1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Xiaomi Redmi

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 19 Јули 2019.

 1. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам Xioami redmi 4 pro,истиот телефон од овој оглас кој го имав пуштено во април месец.

  Читај оглас!!

  Телефонот не го продадов поради што се предомислив за да направам upgrade на ноте 7 и продолжив да го користам истиот,се додека не ми падна на земја и се направи линиа т.е изгреба.После 3 дена истиот почна да закочва и не работеше на допир.Го исклучив и не го работев една недела.После таа недела го приклучив и истиот работеше.Продолжив да го користам за да видам дали ќе прави некакви проблеми,но не се појави никаков проблем.
  Таа недела кога останав без телефон,тогаш зедов redmi note 7, и така овај ми остана во фиока и него користам.
  Да напоменам уште еднаш,телефонот си работи нормално и нема никаков проблем.
  Повелете слики imgur

  Може да оди на продажба за 3000 денари фиксно.
  Прашања и резевации во ПП.
   
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
 3. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
 4. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
  Up!
  Нова цена 2500 денари.
   
 5. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
 6. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
 7. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
 8. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
 9. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
  Уп! телефонот го користам и си работи нормално.
  2300 денари фиксна.
  Огласот важи до 11.8.2019.
   
 10. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  144
  313
  3 Март 2015
  Машко
Слични теми
 1. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  816
 2. Banjifiko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  871
 3. STEFF
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  480
 4. Mao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  676
 5. B@N@N@M@N
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  323
Вчитување...

Сподели

Вчитување...