1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Xiaomi Redmi Pro/64GB ROM/3GB RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од ImTheDude, 28 Јули 2017.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ImTheDude

  ImTheDude
  On your way to fame

  579
  630
  31 oктомври 2011
  Машко
  Продавам Xiaomi Redmi Pro/64GB ROM/3GB RAM, купен од сетек овој модел, перфектно сочуван нема ниедна гребаница, чуван со маска. Гаранција преостаната има, но не знам во моментов точно уште колку, ќе проверам и ќе допишам.
  Достапен во Тетово и Скопје.

  Слики тука: Xiaomi Redmi Pro
  Цена: 12.500 денари. Контакт пп.

   
 2. ImTheDude

  ImTheDude
  On your way to fame

  579
  630
  31 oктомври 2011
  Машко
 3. ImTheDude

  ImTheDude
  On your way to fame

  579
  630
  31 oктомври 2011
  Машко
  Продадено. Може клуч.
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  424
 2. omegaRED
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,897
 3. DonFrozex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,094
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...