• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Xiaomi Poco X3 NFC 6/128 GB

 • Ја почнал/а темата
 • #1

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
709
571
Мобилниот уред е како нов, без никакви физички недостатоци.
Под гаранција, купен од Нептун 9.Март.2021

Цена 11.000 денари IMG-5aa9b2eb207f00becf3b3bc624c48d66-V.jpg IMG-19bfeefc34d7ebdb62b01204fcdcb74a-V.jpg IMG-1020d10d34db3e280acfc312902b5df0-V.jpg IMG-4ad3158dfc492bf10f4e4ca0cc414fa2-V.jpg IMG-c5ab2d5b4668ffe1271fde88a44d30da-V.jpg IMG_20210422_074532.jpg IMG_20210422_074343.jpg IMG_20210422_074314.jpg IMG_20210422_074155.jpg IMG_20210422_074117.jpg

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
709
571
Нула заинтересираност. Го повлекувам од продажба.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,976
Мислења
854,078
Членови
29,622
Најнов член
eyeris
На врв Дно