1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Xiaomi Mi A1 4/64

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 12 Јануари 2019.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,340
  2,939
  4 Септември 2008
  Xiaomi Mi A1 4/64, црна боја.

  Добро зачуван и без било какви проблеми. Користен е 6 месеца и има уште година и пол гаранција. Доаѓа комплет со оригиналната кутија, плус три маски и еден скрин протектор.

  Цена: 8500 денари
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,340
  2,939
  4 Септември 2008
 3. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,340
  2,939
  4 Септември 2008
  8000 денари.
   
  На Alek.S му/ѝ се допаѓа ова.
 4. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,340
  2,939
  4 Септември 2008
Слични теми
 1. riki_staff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  953
 2. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  816
 3. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,306
 4. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,742
Вчитување...

Сподели

Вчитување...