Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Xiaomi 11T - 128 GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
181
173
Anungunrama додаде нов оглас:

Продавам Xiaomi 11T - 128 GB - 8.000 ден.

Го продавам телефонот од наведениот оглас, земен од Телеком со истечена гаранција. Користен со заштита напред и маска од прв ден. Оди во оригинално пакување со кутија. Сочуван одлично без оштетувања.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.301
Мислења
978.077
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно