1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам XFX RX580 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dimitar77, 5 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  97
  114
  23 Август 2017
  Машко
  XFX.jpg Користена само неколку месеци, состојба како нова.

  Цена: 5.000 ден.

  Димитар - 075/400-518
   
  На Draynor и gOJDO им се допаѓа ова.
 2. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  97
  114
  23 Август 2017
  Машко
  Нова цена 4.500 ден. Или комплет 6 комада по 4.200 ден.
   
 3. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  97
  114
  23 Август 2017
  Машко
 4. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  97
  114
  23 Август 2017
  Машко
  Гејмање и тоа од 3 месеци што беа во ПЦ дали 100 часа се гејмани.
  Сакаш да ти чувам една?
   
Слични теми
 1. Stru4nak
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,097
 2. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,187
 3. Mao
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  378
 4. DarthJe5us
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  592
 5. DarthJe5us
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  478
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...