1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам хардвер

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bagata, 10 Јуни 2019.

 1. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  Продавам:

  - 2 Напојувања Gigabyte B700H 700w-Модуларни -3000 ден парче
  - Матична плоча Gigabyte Z270-P D3 + CPU G3900 + 4GB RAM - 5500 ден
  - SSD 60GB+ HDD 160gb -1000 ден двата
   
 2. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  Две карти продадени, остануваат уште 3 со нова цена 5500ден, 3те ако се земат може за 16000

  На продажба се враќа и
  - SSD 60GB+ HDD 160gb -1000 ден двата (sata)
   
  На Arabian му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  Цена за комплет, овие 2-3 дена
  - 2 Напојувања Gigabyte B700H 700w-Модуларни
  - Матична плоча Gigabyte Z270-P D3 + CPU G3900 + 4GB RAM
  - SSD 60GB+ HDD 160gb -1000 ден двата
  -3 карти карти RX 570 Sapphire pulse 4GB

  400 еу
   
 4. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  - 2 Напојувања Gigabyte B700H 700w-Модуларни
  - Матична плоча Gigabyte Z270-P D3 + CPU G3900 + 4GB RAM
  - SSD 60GB+ HDD 160gb -1000 ден двата

  10k МКД комплет, примам и понуди у ПП
   
 5. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  2 Напојувања Gigabyte B700H 700w-Модуларни 2300 парче
   
 6. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  2 Напојувања Gigabyte B700H 700w-Модуларни 2300 парче
   
 7. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  изгубена гаранција
  купени јануари 2018, користени до јуни 2018
  Бамп!!!
   
 8. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  2 Напојувања Gigabyte B700H 700w- 2200 парче, двете за 4к
   
 9. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010
  BUMP

  Останато уште едно напојување
   

Сподели

Вчитување...