1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам хард диск Seagate 1TB 2.5"

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan, 25 Јануари 2020.

 1. stefan

  stefan
  Gaining Experience

  350
  131
  13 Април 2007
  Машко
  Се продава Seagate 1TB користен 2 месеца, изваден е од нов Dell Inspiron лаптоп , се продава заради замена во SSD.

  Цена 2000 денари.

  Контакт ПП.

  20200125_195953.jpg
   
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,149
 2. Steff_Maja
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  488
 3. Dinamit
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  972
 4. NeoLego
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,430
 5. Janevski45
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  555
Вчитување...

Сподели

Вчитување...