Template Errors: PAGE_CONTAINER

 1. htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in /home/forumit/public_html/library/XenForo/Template/Abstract.php(279) : eval()'d code, line 13462:
  13461: {
  13462: $__compilerVar252 .= '<li><a href="' . htmlspecialchars($xenOptions['privacyPolicyUrl'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') . '">' . 'Приватност' . '</a></li>';
  13463: }
  
 1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам х2 RX 480 Sapphire Nitro+

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pcdownside, 11 ноември 2019.

 1. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  121
  119
  31 Јануари 2014
  Машко
  Се продаваат две графички картички Sapphire 480 4GB Nitro+ купени од Анхоч.
  Копани се неколку месеци, од тогаш се во stand-by.
  Потполно исправни,со исправни кулери,исчистени,сменета термална паста и вратени на фабрички BIOS.
  Користени во посебна климатизирана просторија, фул амбалажа.

  Цена: 3.500 ден. парче received_1059432311054735.jpeg
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pcdownside

  pcdownside
  Gaining Experience

  121
  119
  31 Јануари 2014
  Машко
  Може клуч
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gremlin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,001
 2. Bravo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  366
 3. Викса
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  403
 4. gremlin
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,442
 5. goranzoran
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  714
Вчитување...

Сподели

Вчитување...