1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам X-Fi Titanium PCIe 7.1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 6 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,811
  3,881
  5 Јули 2013
  Машко
  инженер
  SOUND BLASTER X-FI TITANIUM PCIe 7.1
  pdt_17931.png

  Спецификации тука


  Во одлична состојба, користена, тестирана на Windows 10. Работи без никакви проблеми. Ја продавам бидејќи си купив поубава.

  Цена 2500 денари.


  Исто на продажба и звучна карта ASUS Xonar D2X.
   
  На gremlin и Luxell им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,811
  3,881
  5 Јули 2013
  Машко
  инженер
  цена по договор
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,811
  3,881
  5 Јули 2013
  Машко
  инженер

Сподели

Вчитување...