• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Wireless Stereo Earphones

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
2,370
3,620
Битола
Здраво дечки,

На продажба одат многу малку користени wireless earphones земени од Ali Express пред некој месец за 12 долари. Многу малку користени. Одат на продажба за 400 денари. Бидејќи е мала цената карго на ваша сметка (во случај да праќам до друг град). Функционални и добри, но ги заменав со Buds Live.

20210606_113610.jpg Screenshot_20210606-113709_AliExpress.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,437
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно