1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Windows 10 Pro keys

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Deksa, 13 oктомври 2019.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  338
  242
  9 Февруари 2012
  Машко
  Лиценците се ОЕМ се врзуваат на матичната и неможат да се префрлуваат на друг компјутер.
  Важат и по формат се разбира.

  Цена 600 денари.
   
  На Pane24, RagingDemon, tupacan и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  338
  242
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...