Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Western Digital 4TB wd blue 20 парчиња.

Статус
Затворена за нови мислења.

deni.mitev

Practice makes perfect
7 октомври 2014
1.022
1.019

deni.mitev

Practice makes perfect
7 октомври 2014
1.022
1.019
.
 

Атачменти

 • B4C61C7C-4640-4D71-BA8B-CA391AEBCD88.png
  B4C61C7C-4640-4D71-BA8B-CA391AEBCD88.png
  66,3 KB · Прегледи: 175
 • B3EF4435-5315-44D7-B981-E490D1907B81.png
  B3EF4435-5315-44D7-B981-E490D1907B81.png
  66 KB · Прегледи: 173

vikomkd

Gaining Experience
9 август 2015
63
293
Skopje,Aerodrom
vikomkd's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 5800x w/ AURORA Arctic 240
Motherboard
Asrock B550 Pro4
Storage
Kingston KC3000 1TB, ADATA Legend 800 2TB, Gigabyte 512GB M.2 NVME 2x 1TB Western Digital Blue 1x Verbatim VI550 1TB
PSU
BeQuiet STRAIGHT POWER 11 1000W Platinum
RAM
32GB DDR4 @3200Mhz Corsair Vengeance RGB White
Video card
XFX Speedster SWFT 319 RX 6900 XT
Case
BeQuiet PURE BASE 500DX w/ 6x Lian Li UNI AL120
Mouse
Keycron M1 Wireless
Keyboard
AKKO 3098b
Audio
Mackie CR4X
Monitor
HP X34 & LG 29WP60G-B
OS
Windows 10
Мене едно не ми е јасно, како тоа се користени 1 месец а едниот има 7501 работен саат и другиот 3586? Користени се претходно па пренаменети за чиа или?
 

deni.mitev

Practice makes perfect
7 октомври 2014
1.022
1.019
Мене едно не ми е јасно, како тоа се користени 1 месец а едниот има 7501 работен саат и другиот 3586? Користени се претходно па пренаменети за чиа или?
Искрено незнам , не се разбирам.

Продадено клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.249
Мислења
977.406
Членови
35.554
Најнов член
dorchek
На врв Дно