1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам USB Type-C HUB 4K HDMI за Macbook

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Ulrezaj, 2 Јули 2019.

 1. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  345
  438
  20 Јуни 2012
  Машко
 2. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  345
  438
  20 Јуни 2012
  Машко
 3. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  345
  438
  20 Јуни 2012
  Машко
 4. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  345
  438
  20 Јуни 2012
  Машко
 5. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  345
  438
  20 Јуни 2012
  Машко
  До крај на оваа недела цена 2000 денари а потоа се трга од продажба
   
Слични теми
 1. toshex
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  623
 2. Oktar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,030
 3. sp1on

  Продадено MacBook Pro 13/Mid 2012

  sp1on, 6 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  940
 4. DonFrozex

  Проценка MacBook Pro, 13", 2017

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  749
Вчитување...

Сподели

Вчитување...