Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Unifi UAP-AC PRO

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.176
7.314
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Продавам Unifi UAP-AC PRO - 5.500 ден.

Продавам користен, перфектно сочуван Unifi UAP-AC PRO AP. Користен лично од мене, без никакви оштетувања. Доаѓа во комплет со PoE адаптер.

Цена: 5500 денари фиксно !
ПП заинтересирани.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

може клуч. продадено за 15 минути !
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.090
Огласи
1.976
Најнов член
alyxz
На врв Дно