1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Ubiquiti Unifi GP-V480-032G 48V POE Gigabit

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vlavot, 14 Јануари 2020.

 1. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Чисто ново, купив веќе еден POE па овој ми стаса со чинијата од Ubiquiti. EU plug.

  Слика за референца.
  [​IMG]

  Цена 1200 денари


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На GGTT1 и Oktar им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. mdeni
  Одговори:
  122
  Прегледи:
  11,214
 2. Глупав
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  4,684
 3. smole
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,296
 4. HardCorec
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,243
 5. Garfield'
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  245
Вчитување...

Сподели

Вчитување...