Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам ТВ LGUN74 50`

Статус
Затворена за нови мислења.

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Anungunrama додаде нов оглас:

Продавам ТВ LG UN74 50` - 17.000 ден.

Го продавам телевизорот од насловот, 4К 50 инчи, купен од Нептун пред отприлика 2 години. Закачен на ѕид од тогаш и негибнат, во одлична состојба. Повеќе инфо овде: LG UN74 50 inch 4K Smart UHD TV | LG UK а за состојбата у ПП :)

Видете го целиот оглас...
 

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Абе се зезам :D Телевизорот е во одлична состојба, може проверка на лице место :)
 

FLEGMA

Illuminator
2 август 2012
10.792
17.433
Абе се зезам :D Телевизорот е во одлична состојба, може проверка на лице место :)
Епа не се зезај. Првиот чекор мораш да го направиш ти со ставање на слики
Не очекуваш ваљда сите да те мољакаат за слики или, уште полошо, да се уверуваат на лице место.

Ама ти си знаеш..
 

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Ставање на слики? Од тв закачен на ѕид? Ако има заинтересиран некој ќе го сликам, не знам како ќе помогне тоа, не е телефон секој ден у рака да е, ај не зезајте. Еве слика од моделот:

LG50UN74006LB.jpg
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.723
17.051
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
1.942
2.163
Пиша закачен на ѕид и праќаш слика од задна страна.
Вака ако го користиш треба да намалиш со дрогите.
 

Necromancer

Unbeatable
24 февруари 2012
3.882
4.976
Скопје
Пиша закачен на ѕид и праќаш слика од задна страна.
Вака ако го користиш треба да намалиш со дрогите.
Слабо следиш, ова друг форумџија му го помага огласот со слика од задна страна, пошто ОП не му замара многу топ бил :D:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.400
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно