1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам TT Theron, Logitech G600 и Logitech G413

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dangthe, 2 Март 2018.

 1. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Thermaltake Theron Infrared
  • инфрацрвен оптички сензор (4000dpi)
  • 8 копчиња, Омрон свичови
  • плетен кабел
  • 5 тегчиња за тежина
  • црвен беклајт
  • футрола за носење
  напомена: имам само 4 од вкупно 5те тегчиња
  цена: 2500 денари

  Logitech G600 MMO Mouse
  • ласерски Avago ADNS-9800 сензор (8200dpi)
  • 20 копчиња
  • плетен кабел
  • 16 милиони бои
  цена: 2500 денари

  Logitech G413 Mechanical Keyboard
  • верзија со црн алуминиум
  • црвен беклајт
  • USB passthrough
  • Romer-G свичови (70 милиони кликања, 1.5мм активација, 45грама за активација, 3.2мм дистанца)
  цена: 4500 денари

  Се' е исправно и работи без никакви проблеми, гаранција немам, ништо не е купено од МК
  Цените се фиксни и нема да ги намалувам, во случај ако некој сака да чека

  Важна напомена: тастатурата ќе ја продадам штом ми стигне друга, нарачана (за од прилика недела, две), да не отварам нова тема тогаш

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


   
  На Tegla, Lazarko, SiPy` и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Bump
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
 4. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Двата мауси по 2200, заедно во комплет за 4000
   
 5. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
 6. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Маусите по 2000
   
 7. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Стигна порачатана, па од денес оди на продажба и тастатурата по цена од 4500 денари
   
 8. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  G600 резервиран
   
 9. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Logitech G600 продаден на @Metoid
   
 10. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  Нова цена на тастатурата, 4000 денари
   
 11. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  бамп на бамповите
   
 12. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  TT Theron 1800
  G413 3800
   
 13. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
 14. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
 15. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  TT Theron 1500
  G413 3500
   
 16. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
 17. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
  G413 продадена надвор од форумов
   
 18. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,106
  1,402
  5 Септември 2008
  Машко
Слични теми
 1. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  678
 2. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  328
Вчитување...

Сподели

Вчитување...