Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам TP-Link SafeStream Gigabit VPN Router

Статус
Затворена за нови мислења.

Necromancer

Unbeatable
24 февруари 2012
4.015
5.216
Скопје
Necromancer додаде нов оглас:

Продавам TP-Link SafeStream Gigabit VPN Router - 6.200 ден.

Продавам TP-Link ER-6020 (V2) Gigabit Multi-WAN VPN Router, нов, само отпакуван и вратен во кутија. Купен е по грешка, од Сетек.

Цена: 6200 (100EUR)

Некои спекс...
 • 64-bit dual core dedicated processor for outstanding performance
 • Equipped with 1 Gigabit WAN port, 3 Gigabit WAN/LAN ports and 1 Gigabit LAN port
 • Supports multiple VPN protocols including IPsec/PPTP/L2TP, helping users to...

Видете го целиот оглас...
 

Necromancer

Unbeatable
24 февруари 2012
4.015
5.216
Скопје
На пријатно изненадување од Сетек, извршија замена за друг рутер со Омада можност за централизирано управување со уредите. Плус докупив и хардвер контролер OC200.

Може клуч!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно