• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам TP-Link Archer C6 v2

champagnepepe

Gaining Experience
21 ноември 2019
122
232
Скопје
Рутерот е зачуван како нов. 5Ghz Wifi. Доаѓа со инсталиран OpenWRT и Cake QOS против bufferbloat (А+ bufferbloat). Се продава поради апгрејд.

Цена 1400 денари фиксно. Контакт ПП

tp-link-archer-c6.jpg


Повеќе информации на линкот подолу.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.333
Членови
31.510
Огласи
36
Најнов член
Tanya666
На врв Дно