1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено продавам Thrustmaster T150

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 14 Декември 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
  На TylerMkD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,770
  9,415
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Значи има гаранција? Или има ама истечена е :cool:
   
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 4. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
  продаден може клуч
   
  На TylerMkD му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  584
 2. StefAngel
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  19,913
 3. Noumenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  212
 4. TheMarshal
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  258
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...