Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам тело од Nikon D60

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Продавам тело од Nikon D60 - Проценка

Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат)
Цена по договор

Погледнете го атачментот 138150 Погледнете го атачментот 138151 Погледнете го атачментот 138152

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.212
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно