Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам телевизор Sony XF75 43‘

Статус
Затворена за нови мислења.

martinmax

Gaining Experience
1 март 2013
175
166
Skopje
martinmax додаде нов оглас:

Продавам телевизор Sony XF75 43‘ - 15.000 ден.

Телевизорот е во одлична состојба, без никакви проблеми или маани, мн малку користен како секундарен телевизор во спална.
Купен е пред 4г по цена од 33000 денари и има гаранција од уште 1 година.

Повеќе детали

Цена
15000 ден

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.342
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно