• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам телефон

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gocetan

Gaining Experience
6 октомври 2011
187
237
Skopje
Продавам Xiaomi Redmi Note 9 Pro верзија 6/128 , боја Tropical Green.
Телефонот е земен од телеком на 10.12.2020 (има 2 год гаранција , фактурата е од ComTrade Distribution Скопје, но гаранцијата е во Hi Store Скопје), имам копија од ф-ра, оригиналната е во сметководство, ако има проблем со телефонот може и таа да се донесе, и јас лично стојам на располагање за било што друго ако е потребно)
Не ставам слики од телефонот, користен е месец дена (после тоа стои во фиока), нема никакви оштетувања , има фабричка фолија на екран и заштитна маска.
Цена 9000 ден.
Мислењето е автоматски споено:

Мала исправка , бојата е Interstellar Grey
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,342
Членови
29,472
Најнов член
Горјан Стојчев
На врв Дно