Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

Статус
Затворена за нови мислења.

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
130
299
Serko додаде нов оглас:

Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB. - 10 €

Продавам Redragon K552 KUMARA RGB користена 3 ипол години купена 2500 денари од Галерија.
Цената на тастатурата е ниска и оди по таа цена бидејќи има скршено ќоше на десната долна страна (провери слики) и исто така на две копчиња не работи лед-от.
Следи комплет со кутија и додатоци.
Може да се проба на лице место.
Само од старт ве замолувам без карго.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно