1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам тастатура Logitech K830

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од draganamon, 13 Јули 2018.

 1. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  322
  453
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Продавам тастатура Logitech K830
  Illuminated Living-Room HTPC Keyboard K830 - Logitech
  Нема гаранција, купена од америка.
  Состојба - активно користена 2 години. Пред пола година си земав нова, и од тогаш стои во фиока.
  Никогаш не отварана.
  Батерија не сум сигурен, затоа што заборавам кога ја полнам, но мислам околу 10 дена.
  Цена 2.500 ден.
  Контакт инфо во пп.

  ЕДИТ. Оригиналото кабелче за полнење е малце оштетено благодарение на царинарникот кој не можеше културно да почека и мораше он да провери што тоа јас носам. Си ја полнев со обично micro usb кабелче од некој алкател телефон.
  Photo May 17, 10 24 25.jpg kabelceto.png
   
 2. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  322
  453
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
 3. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  322
  453
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Продадена. Може да се затвори темава.
   
Слични теми
 1. Steff_Maja
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,218
 2. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,884
 3. DemoUser
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  952
Вчитување...

Сподели

Вчитување...