Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Тастатура Logitech Gaming G Pro Mechanical Black

Статус
Затворена за нови мислења.

NightfurY

Gaining Experience
16 февруари 2018
246
418
Kрушево абер пристигна !
NightfurY додаде нов оглас:

Продавам Тастатура Logitech Gaming G Pro Mechanical Black - 5.000 ден.

Kако што и гласи насловот продавам тастатура

Logitech Gaming G Pro Mechanical Black​

Тастатурата е користена 1 година во домашни услови и не пушачка средина , без знаци на оштетување .
Тастатурата е мометално со GX CLICKY SWITCHES(плави свичеви) и не се разбирам баш многу али мислам дека има можност за замена на постоечките свичеви , доаџа со оригинална кутија и се што има во неа од брошурки , стикер за лепење и тн, тастатурата е РГБ така да може да менувате било која...

Видете го целиот оглас...
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: Bale
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.824
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно