Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам тастатура G-SKILL КМ360 cherry red

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
559
1.332
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Продавам тастатура G-SKILL КМ360 cherry red - 1.400 ден.

Продавам механичка тастатура со бел LED беклајт G.Skill KM360 Black верзија со MX Cherry Red.
Тастатурата е зачувана НО при чистење го извадов тоа металното држаче за спејсот и сега клата при притискање на ќошевите.Нема ников проблем ни при работа/играње.

Цената изнесува 1400 денари фиксно.

Видете го целиот оглас... 20231217_122928.jpg 20231217_122857.jpg
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.770
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно