Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам таблет Galaxy Tab A9, слушалки Galaxy Buds FE

2AM

Intern
22 април 2024
35
25
Skopje
2AM додаде нов оглас:

Продавам таблет Galaxy Tab A9, слушалки Galaxy Buds FE, часовник Galaxy Fit3 - 12.000 ден.

Продавам нови неотпакувани:
 • таблет Galaxy Tab A9 - цена 7.500 мкд
 • слушалки Galaxy Buds FE - цена 4.500 мк

Производите се добиени на подарок и не се отворени.
Доаѓаат со документ-испратница која е во функција на гаранција (потврдено од Самсунг Македонија).

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.845
5.755
Колку gb и рам е табот? Ако е 8гб рам и 128гб+ го земам.
 

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
232
304
нудам за 3те 13,000мкд. ако си заинтересиран пп
 

2AM

Intern
22 април 2024
35
25
Skopje
Колку gb и рам е табот? Ако е 8гб рам и 128гб+ го земам.

Не за жал, 4/64 GB e. Тоа ти што го бараш е Galaxy Tab A9+.
Мислењето е автоматски споено:

нудам за 3те 13,000мкд. ако си заинтересиран пп

Ајде ќе ти пишам, моментално имам заинтересирани за саатот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.203
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно