1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Synology DS212

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од P.Overdrive, 6 Јануари 2017.

Тагови:
 1. P.Overdrive

  P.Overdrive
  Gaining Experience

  467
  497
  23 Јуни 2010
  Се продава NAS Synology DS212ј со сите кутии и додатоци со кои бил купен. Еве и една рецензија.

  Цена: 7000 ден.

  Телефон за контакт: 075/455-064


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  lumixoid, Necromancer и на Oktar им се допаѓа ова.
 2. P.Overdrive

  P.Overdrive
  Gaining Experience

  467
  497
  23 Јуни 2010
  Нова цена: 6100 ден.
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 3. P.Overdrive

  P.Overdrive
  Gaining Experience

  467
  497
  23 Јуни 2010
  Може клуч, продадено.
   
Слични теми
 1. Synology MK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  934
 2. xenon
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,129
 3. Synology MK
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,712
 4. Synology MK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,559
 5. D
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,316
Вчитување...

Сподели

Вчитување...