• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам Streacom BC1 Benchtable Silver

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,066
966
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Се продава Streacom BC1 Benchtable дали за тестирање на делови или за opencase pc.
Користена е 3 месеци и нема никакви гребаници или да и фали нешто на неа.
Ја купувате со кутијата и сите работи кои биле во кутијата значи ниедно делче не фали.
За сите потребни информации и ако сакате да ви се одговори некое прашање ве молам пишете приватна порака.

Повеќе инфо BC1 Open Benchtable | Streacom
Погледнете го атачментот 20201018_171516.jpg

Цена : 11000 денари и не е фиксна и воедно има простор за договор околу цената ако сте сериозен купец.

Контакт/Viber/Whatsapp/Telegram : +38975651213 Зоки
 
Последна промена:

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
1,066
966
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Рефреш на огласот после долго време и цената е сеуште 6000 денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно