• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Streacom BC1 Benchtable Silver

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
967
901
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Се продава Streacom BC1 Benchtable дали за тестирање на делови или за opencase pc.
Користена е 3 месеци и нема никакви гребаници или да и фали нешто на неа.
Ја купувате со кутијата и сите работи кои биле во кутијата значи ниедно делче не фали.
За сите потребни информации и ако сакате да ви се одговори некое прашање ве молам пишете приватна порака.

Повеќе инфо BC1 Open Benchtable | Streacom
Погледнете го атачментот 20201018_171516.jpg

Цена : 11000 денари и не е фиксна и воедно има простор за договор околу цената ако сте сериозен купец.

Контакт/Viber/Whatsapp/Telegram : +38975651213 Зоки
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,566
Мислења
846,633
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно