Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам стол Razer Iskur Fabric Edition

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
392
835
Aerodrom
SpiritBond додаде нов оглас:

Продавам стол Razer Iskur Fabric Edition - 23.000 ден.

Се продава горенаведениот стол. Го имам отприлика една година али не е користен повеќе од 4-5 месеци, нема никакви знаци на користење, седи во стариот стан и немам потреба од него. Сметката не знам каде му е али беше земен за ~33к, гаранцијата мислам дека му е веќе истечена. Слики во прилог.
Цена: 23к

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.442
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно