1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Steelseries Rival 310.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од steelseries, 9 Јануари 2018.

 1. steelseries

  steelseries
  Gaining Experience

  678
  406
  20 Декември 2015
  Машко
  Не ми годи на рака некако мал ми е маусов, малиот прст го кочи во движење.


  Екстра цена : 3600.

  Купен на 05.01.2018 за 3990 денари од Анхоч и има гаранција, нема никакви маани.

  Само Скопје.[​IMG]

  Испратено од SM-G950F преку IT.mk форум апликација
   
  Последна промена: 9 Јануари 2018
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  879
  2,218
  12 oктомври 2014
  Машко
  Врати им го во Анхоч и побарај си ги парите назад.

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  toplel, sas_klar и на SiPy` им се допаѓа ова.
 3. steelseries

  steelseries
  Gaining Experience

  678
  406
  20 Декември 2015
  Машко
  Ако можи супер, а според кој закон член јас можам да го враќам ?

  Испратено од SM-G950F преку IT.mk форум апликација
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  879
  2,218
  12 oктомври 2014
  Машко
  Имаш право во рок од 2 недели да го вратиш ако производот е неоштетен и ако ја имаш фискалната.
  Јас имам вратено маус кој не ми одговараше во сет после 2 дена.

  Нормално треба уредно да е спакуван.

  За тоа по кој член ќе мора да прашаш некој од правниците на форумов

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  На steelseries му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,122
  1,359
  5 Септември 2008
  Машко
  Во рок од 14 дена можеш да вратиш било кој производ и да ти ги вратат парите. Го имам направено тоа во Анхоч неколку пати без никаков проблем, се додека ја немаш искинато кутијата при отварање и ја имаш фискалната сметка
   
  На steelseries му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,337
  3,730
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Однеси сѐ во сервис и кажи им дека сакаш да го вратиш. Ќе го проверат и ќе ти одобрат поврат на средства и толку.

  Опаковката не би смеела да влијае (но сепак влијае) при враќање.
   
  На steelseries му/ѝ се допаѓа ова.
 7. steelseries

  steelseries
  Gaining Experience

  678
  406
  20 Декември 2015
  Машко
  Се трга од продажба, купив ривал 300, не ни го извадија маусот од паковање.
  Браво за анхоч.

  Испратено од SM-G950F преку IT.mk форум апликација
   
  На gocetan и kirev им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Gaston
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,018
 2. Mikaxsus
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  719
 3. Martinovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  719
Вчитување...

Сподели

Вчитување...