1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Продавам Steelseries Rival 300

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pavlestyle, 10 Јули 2019.

  1. pavlestyle

    pavlestyle
    Gaining Experience

    59
    62
    9 Април 2016
    Машко
    Без никаква замерка,многу малце користен.
    Цена 1500
    Контакт 077-791-079
     

    Прикачени датотеки:

Сподели

Вчитување...