• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам SteelSeries M750 Apex RGB Keyboard

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Nostradamus

Gaining Experience
23 мај 2017
69
68
Скопје
Продавам: SteelSeries M750 Apex RGB со Cherry MX Red Switches.

Тастатурата е купена во Анхоч Скопје, Април 2019 година и подлежи на 2 години гаранција.

20200430_184920 (2).jpg 20200914_171519.jpg 20200914_171524.jpg

https://i.imgur.com/EGKbz1h.mp4

Нема никакви козметички или пак механички фалинки, сите RGB светла работат, во одлична состојба е, користена е исклучиво за Gaming и Работа. Исчистена е, дезинфицирана и вратена во кутија. Се продава поради замена со нова.

ЦЕНА: 6500 денари или контра-понуда.

Сите комуникации по приватна порака, фала однапред. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,589
Мислења
821,356
Членови
28,245
Најнов член
slavkovski
На врв Дно