1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam ssd 120gb A-data

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 23 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,051
  3,016
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se prodavaat 3 polovni ssd A-data 120gb.
  Vo dobra sostojba.
  Cena od disk 900den.

  [​IMG]
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,051
  3,016
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Rezervirani site 3 do sreda.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,051
  3,016
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Шитнати.
  За да не отворам понатаму и други теми ако улетуваат 120гб ссд ке ги објавувам во оваа тема .
   
Слични теми
 1. Xenor
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,541
 2. l1d0v1c
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  554
 3. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,488
 4. gremlin
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  754
Вчитување...

Сподели

Вчитување...