Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам средства на Steam, отворете за повеќе инфо

Статус
Затворена за нови мислења.

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.797
2.187
DarthJe5us додаде нов оглас:

Продавам средства на Steam, отворете за повеќе инфо - Проценка

Имам некои средства на Steam кои што би сакал да ги уновчам, така да доколку некој има намера да купува игра контактирајте ме.

Колку што проверив ова не нарушува ToS, јас ви ја купувам играта ко Gift и така. :)

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
488
962
60-70% konverzacija od steam to real money. Моја препорака користи bitskins продај си ги скиновите таму и направи си cashout сп крипто
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.346
Огласи
2.934
Најнов член
Str
На врв Дно