Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Sony WH-CH510L

Статус
Затворена за нови мислења.

rotkiv

Gaining Experience
5 јуни 2016
95
80
rotkiv додаде нов оглас:

Продавам Sony WH-CH510L - 1.500 ден.

Купени од Галерија пред неколку месеци, многу малку користени. Имаат гаранција 2 години.

Даваат солиден звук и држат премногу батерија. Следуваат во кутија заедно со листот за гаранција :). Слики во текот на денот (темно сина боја се).

Цена: 1500ден

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.916
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно