1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Sony WH-CH500 Wireless Headphones

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од it_boy, 11 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  264
  248
  9 Јули 2018
  Машко
  Продавам Sony WH-CH500 Бежични слушалки кои се купени мај 2019 во Виена но користени само неколку пати,имаат прекрасен звук

  Спецификации:
  -Up to 20 hours of playback time
  -NFC and Bluetooth Connection
  -BLUETOOTH® 4.2
  -SUPPORTED AUDIO FORMAT(S) (SBC, AAC)
  -Headphone type: closed dynamic
  -Driver unit: 11.82 inches
  -Frequency response: 20Hz – 20,000Hz

  Цена:1.500 денари

  IMG_0083.JPG IMG_0084.JPG
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  264
  248
  9 Јули 2018
  Машко
Слични теми
 1. Steff_Maja
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  741
 2. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  709
 3. Justice for All
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,286
 4. HoLfElDeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  317
 5. Jedah
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  255
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...