Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам SODIMM рамови

ifobt

Gaining Experience
26 март 2015
109
136
ifobt додаде нов оглас:

Продавам SODIMM рамови - 4.800 ден.

 • Kingston 32GB CL22 DDR4 3200MHz купена на 31.01.2024 отворена, малку користена. Гаранција уште 53-4 месеци. цена 4000мкд.​

 • Samsung 8GB DDR4 3200MHz изваена од Тинкпад е14 ген2. цена: 800мкд.


Исто од тинкпадот имам и батерија ако му треба на некој, мислам дека држеше едно 3-4 сати. За неа можи проценка.


Видете го целиот оглас...
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.396
14.616
Мисли на леново серијата на лаптопи :)

giphy.webp

Мислењето е автоматски споено:

да да :) Lenovo Thinkpad e14 gen2

Ваква:?

87003_1710008587.jpg


Ако е ваква баш пиши ми кога ќе оформиш цена.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.350
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно