1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам слушалки Sony MDRXB-450

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од тотето, 1 Февруари 2017.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко
  Купени се пред одприлика 5-6 месеци од Сетек, веројатно им е истечена гаранцијата. Носени се можи 10 сати вкупно. Немат никакво оштетување.

  Слушалките се наменети за љубителите на басот и се прилично удобни за носење.
  [​IMG] [​IMG]

  Цена: 2200мкд
   
 2. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко
  Ако е некој заинтересиран, а не му одговара цената нека пиши ќе договориме нешто
   
 3. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...