1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам сервер IBM system x3650 m3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan, 21 Февруари 2019.

 1. stefan

  stefan
  Gaining Experience

  349
  131
  13 Април 2007
  Машко
  Продавам сервер IBM system x3650 m3
  cpu: 2x Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz
  ram: 8 GB
  hdd: SATA 320 GB

  Цена 280 евра 20190210_111939.jpg
  20190210_112030.jpg
   

  Прикачени датотеки:

  На neW1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. stefan

  stefan
  Gaining Experience

  349
  131
  13 Април 2007
  Машко
  Нова цена 260 евра.
   
  На neW1 и Oktar им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...