1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам сервер Fujitsu Primergy RX300 S6

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan, 25 Јуни 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. stefan

  stefan
  Gaining Experience

  354
  124
  13 Април 2007
  Машко
  Продавам сервер Fujitsu Primergy RX300 S6
  cpu: 2x Intel(R) Xeon(R) CPU X5650 @ 2.67GHz
  ram: 16 GB
  hdd: sas 73 GB

  цена 500 евра фиксно
  DSCN0413.JPG DSCN0418.JPG DSCN0419.JPG
   
  MartinPP, Oktar и на xenon им се допаѓа ова.
 2. stefan

  stefan
  Gaining Experience

  354
  124
  13 Април 2007
  Машко
  продадено , може клуч!
   
Слични теми
 1. Coolzrock
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,291
 2. P.Overdrive
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  738
 3. stefan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,068
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...