• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам SCB1E (Wi-Fi Metering Control BOX)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
152
254
Продавам SCB1E (Wi-Fi Metering Control BOX)
Повеќе инфо за производот на SCB1E
Цена: 1000 денари

Инфо во ПП

20210914_082239.jpg
20210914_082248.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,679
Мислења
862,131
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно