Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Sapphire RX 580 8gb Nitro + Special Edition

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
462
881
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Sapphire RX 580 8gb Nitro + Special Edition - 4.000 ден.

На продажба Графички карти:
 • Sapphire RX 580 8gb Nitro +
 • Sapphire RX 580 8gb Nitro + Special Edition

Сите графички се неотварани без промена на падови, Одлични перформанси на температури и без никакви маани,
Доаѓаат без кутии и гаранции,

Цена Фиксни:
 • 4000ден за Nitro +
 • 4500ден за Nitro + Special Edition
контакт: ПП или Вибер 077638126
Може испорака по карго на ваш трошок.

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
462
881
Продадени сите Nitro +
Резервирани до петок последните 2 Special Edition
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.360
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно