1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Sapphire Radeon R9 290 Tri-X OC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gaston, 31 oктомври 2017.

 1. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,416
  2,548
  9 Февруари 2011
  Sapphire Radeon R9 290 Tri-X OC.
  Истечена гаранција. Не е користена за мајнинг никад. Со кутија со све.
  Цена: 10.000 МКД

  51ZuGPg+t6L._SY355_.jpg
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,416
  2,548
  9 Февруари 2011
  9.000 МКД
   
  На Corba и omegaRED им се допаѓа ова.
 3. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,416
  2,548
  9 Февруари 2011
 4. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,416
  2,548
  9 Февруари 2011
  Резервирана.
   
  Scarface1978, omegaRED и на goranzoran им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...