1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Sapphire AMD Radeon RX 550 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Spawny, 10 Септември 2018.

 1. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  81
  71
  22 Декември 2013
  Машко
  Продавам Sapphire AMD Radeon RX 550 4GB, користена за гејминг. Гаранција до 05.12.2019 од Анхоч.
  Цена: 5.900 денари
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,588
  13,838
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  има typo во цената (2900??) ?
  Ако да, пиши ми крајна цена во ПП.
   
 3. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  81
  71
  22 Декември 2013
  Машко
  Нова цена, 5.500 денари :cool:
   

Сподели

Вчитување...