1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Prodavam Saphire h5570 1gb ddr3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 11 Февруари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
  1. VerifiedUsers Overlay
    Pane24

    Pane24
    Unstoppable

    3,792
    2,537
    31 oктомври 2012
    Машко
    Копач на етериум
    Prodavam Saphire HD5570 1gb ddr3.
    Grafickata ne e ni 2000 , nitu 1500 denari po forumska cena tuku e 700 denari po moja cena.
    Ne e kopana nitu koristena za kopanje.
    Vo ispravna sostojba.
    Lokacija Skopje Madzari. IMG_20190209_052840.jpg
     
  2. VerifiedUsers Overlay
    Pane24

    Pane24
    Unstoppable

    3,792
    2,537
    31 oктомври 2012
    Машко
    Копач на етериум
    Rezervirana po brza postapka do popladne denes.
     
  3. VerifiedUsers Overlay
    Pane24

    Pane24
    Unstoppable

    3,792
    2,537
    31 oктомври 2012
    Машко
    Копач на етериум
    Prodadena. So zdravje da si ja sluze clenot.
     
Слични теми
  1. Pane24
    Одговори:
    2
    Прегледи:
    508
  2. riki_staff
    Одговори:
    6
    Прегледи:
    619
  3. CyberTm
    Одговори:
    8
    Прегледи:
    853
  4. Pane24
    Одговори:
    2
    Прегледи:
    427
  5. Mao
    Одговори:
    8
    Прегледи:
    1,859
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...